2020 Gelinlik Modelleri , En yeni modeller

2020 Gelinlik Modelleri , En yeni modeller

Evlilik hazırlıklarının bizim için en önemli ve en sancılı sürecidir gelinlik seçimi. Günün başrol oyuncusu olarak herkes en güzel gelinliği giymek ister.

Tarzınıza en uygun seçimi yapmak ve hayatınızın en özel gününde prenses gibi görünmek mümkün nasıl mı?

Gelinlik modeline karar verirken sadece dönemin trendlerine bağlı kalmayın. Vücut tipinizi, göz ve saç renginizi de dikkate alın.

Düğün telaşı sırasında muhtemelen kilo vereceksiniz. Bu yüzden, gelinlik tadilatını birkaç gün önce yaptırmanızda fayda var.

Ayrıca, nikah töreni veya düğünün gerçekleşeceği mekana göre seçim yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kır düğünlerine farklı, balo salonlarına farklı konsept gerekebilir.

Gelinlik modeline karar verirken, ayakkabı seçimi en az gelinlik kadar önemli. Gün boyunca rahat etmek için dolgu topuklu ayakkabılar uygun olacaktır. Aksi halde en özel gününüz kabusa dönebilir, bizden söylemesi…

Müstakbel eşinizin de mutlaka fikrini alın. Elbette, düğünden önce sizi gelinlikle görmesin ama onu nasıl bir gelin beklediğini de bilsin.

Tül ve dantelin transparan etkisi, balenlerin yarattığı kusursuz görünümle birleşecek, korse üstlü gelinlikler bu senenin gözde trendlerinden olacak.

2020 gelinlik modelleri arasında açık ara en iddialı görünümlerden birine sahip korsajlı gelinlikler bedeni kusursuz bir şekilde kavrıyor, cazibesi yüksek bir korse etkisi yaratıyor.

Bu senenin gelin adayları, balenlerin kullanılmasıyla artistik bir etki yaratan korsajlı gelinlikler içinde modern olduğu kadar seksi görünüm elde edecek. Güçlü ve kusursuz bir duruş yaratan korsenin yükselişi 2020 yılının öncü trendlerinden olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.