Düz Bir Karın İçin Yoğurt Kürü

Düz Bir Karın İçin Yoğurt Kürü

Yaz yaklaşırken herkesi zayıflama derdi sarmış durumda. Kışın giydiğimiz o kat kat kalın giysiler fazla kilolarımızı saklamaya yardımcı oldu, peki ya yazın ne olacak!

Hanımların en çok şikayet ettiği ve incelmenin az olduğu bölgelerden biri göbek bölgesidir. Size vereceğimiz küçük yağ yakıcı bir tarifle düz bir karına sahip olmak artık imkansız değil. Evde bulunan malzemelerle yapacağımız bu kür sağlıklı bir incelmeye yardım ederken aynı zamanda daha genç bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak.

Uzmanlar tarafından da belirtilen önemli nokta şudur: “Zayıflamak demek vücutta biriken fazla yağların yakılması anlamına gelmektedir. Yani su kaybederek ve kas eriterek de kilo vermek mümkün ancak bu sağlıklı bir zayıflama değildir. Bu sebeple yağ yakımını kolaylaştıracak besinler tüketmeniz dahi kilo vermeniz için güzel bir başlangıçtır.”

İşte o mucizevi kür karşınızda:

Gerekli Malzemeler:

  • 3 yemek kaşığı yoğurt
  • Yarım limon suyu
  • 1 çay kaşığı pul biber
  • 1 çay kaşığı kekik
  • 1 çay kaşığı nane

Yapılışı:

Tüm malzemeleri bir kapta homojen bir şekilde karıştıralım.

Karışımı her gece yatmadan 1 saat önce tüketeceğiniz bu kürü 2 hafta süre ile uygulayın. Uyku esnasında yağ yakımının hızlanmasını sağlamış olacaksınız. Elbette bu kürü uygularken spor yapmak, tükettiğimiz besinlere dikkat etmek ve bol su içmek gerekiyor.

Sağlıklı günler… 🙂

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.